Chcę skorzystać za darmo przez 30 dni z
wideorozmów na Ricoh UCS Advanced

Przekonaj się sam na czym polega siła naszych rozwiązań do wideokomunikacji. Zobacz, jak w prosty sposób możesz zorganizować spotkanie i porozmawiać twarzą w twarz pomimo setek kilometrów, które dzielą Ciebie oraz Twoich rozmówców. Koniec z traceniem czasu i ponoszeniem wysokich kosztów podróży. Nie musisz już wychodzić z siebie, żeby zdążyć na czas. Teraz możesz skoncentrować się na tym, co chcesz przekazać.


Zaawansowane funkcje, takie jak przygotowywanie notatek ze spotkania, czy możliwość nagrywania sesji sprawią, że nie umknie Wam żadna istotna informacja. Oddajemy w Twoje ręce zestaw supernarzędzi, które na zawsze zmienią sposób w jaki pracujesz.


Przekonaj się, co mogą Ci zaoferować nasze superrozwiązania! Skorzystaj z 30-dniowego bezpłatnego dostępu do naszej platformy wideo wykorzystującej moc chmury Ricoh UCS Advanced.


Super! Chcę wiedzieć więcej.

Dzięki naszej platformie do wideokomunikacji – Ricoh UCS Advanced – wszystko staje się łatwiejsze. Możesz używać różnych urządzeń i systemów, a nasze rozwiązanie pozwoli bezpiecznie i harmonijnie korzystać z ich potencjału. Ty i Twoi współpracownicy zyskujecie łatwiejszy dostęp do supermożliwości.


Zmień sposób w jaki pracujesz. Korzystaj z możliwości tablic interaktywnych, projektorów i systemów do wideokonferencji oraz funkcji oferowanych przez innowacyjne oprogramowanie. Nasze urządzenia są kompatybilne z różnymi systemami, nie musisz więc inwestować w ich zmianę. Możesz się rozwijać stopniowo i korzystać z naszych rozwiązań chmurowych.


Korzystaj z ofery szytej na miarę. Zrób tak jak chcesz! Kup/wypożycz/weź w leasingu. Wybierz wersję podstawową lub dostosowaną do Twoich potrzeb. Nasza platforma to superrozwiązania, którego potrzebujesz.


Pokaż mi, w jaki sposób działać jak superbohater. Skorzystaj z 30-dniowego bezpłatnego dostępu do naszej platformy wideo wykorzystującej moc chmury Ricoh UCS Advanced.


Super! Chcę wiedzieć więcej.

Prowadzenie międzynarodowej korporacji wymaga supermocy. Koordynowanie i zarządzanie wszystkimi elementami to nie lada wyzwanie. Nasza platforma zapewnia narzędzia do sprawnej realizacji tych zadań.


Organizowanie spotkań, zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych, współdzielenie dokumentów oraz tworzenie notatek stanie się o wiele łatwiejsze. Dzięki naszym rozwiązaniom procesy te będą przebiegały znacznie sprawniej, a ryzyko przestojów zmiejszy się znacznie. Narzędzia wprowadzone przez Ricoh pozwolą na wydajne zarządzanie i koordynację. Co więcej, możemy je wdrożyć i obsługiwać w skali globalnej. Dzięki nam zyskasz pewność, że efektywnie wykorzystujesz swoją przestrzeń biurową i możesz obniżyć koszty nawet o 50%.


Zapewnij swoim pracownikom dostęp do innowacyjnych funkcji i pozwól im się skupić na tym co naprawdę ważne w ich pracy. Zyskaj wiele bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.


Pokaż mi, w jaki sposób optymalizować jak superbohater. Skorzystaj z 30-dniowego bezpłatnego dostępu do naszej platformy wideo wykorzystującej moc chmury Ricoh UCS Advanced.


Super! Pokaż mi więcej.

Przekonaj się, w jaki sposób nasze superrozwiązania pozwolą Ci usprawnić współpracę

Przekonaj się, w jaki sposób nasze superrozwiązania pozwolą Ci usprawnić współpracęSkontaktuj się z nami i dowiedz się jak podnieść efektywność swojej pracy.


Korzyści dla AkzoNobel

  • Wyższy poziom zaangażowania i satysfakcja z pracy.
  • Ludzie mogą pracować razem szybciej i wydajniej, niezależnie od lokalizacji.
  • Do dyspozycji pracowników jest również aplikacja mobilna.